Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

#5 Psychiatric Hospital in Otwock (Zofiowka)p.1/Szpital psychiatryczny w Otwocku "Zofiówka" (cz.1)

 
Dzień dobry! Dzisiaj coś z dziedziny Urban Exploration :) Wybraliśmy się do opuszczonego Zakładu dla Psychicznie i Nerwowo Chorych "Zofiówka" w Otwocku. Miejsce ze specyficznym, trochę przerażającym klimatem i takąż samą historią! Z góry przepraszam za jakość nagrania, nie przygotowaliśmy się pod względem oświetlenia, dlatego nie wszystkie pomieszczenia są w pełni ukazane. Film będzie udostępniony w dwóch częściach, ponieważ materiału jest sporo, a chcę pokazać wszystko, co udało się nam zobaczyć. Polecam to miejsce osobom szukającym mocnych wrażeń, zaopatrzcie się tylko w lepsze latarki :) Hello! This time we went to abandoned mental hospital in Otwock called "Zofiowka". Very specific place with terryfying and disturbing atmosphere and the same story! I apologize for the quality of the recording, we were not prepared in terms of lighting, because not all of the rooms are fully shown. The film will be released in two parts, because the material is a lot, and I want to show everything we saw. I recommend this place for people looking for thrills, but remember to take better flashlights :) Do poczytania: (Something to read) sztetl.org.pl/pl/article/otwock/39,zabytki-kultury-materialnej/28467,zaklad-dla-nerwowo-i-psychicznie-chorych-zydow-zofiowka-ul-kochanowskiego-/ opuszczone.net/szpital-psychiatryczny-zofiowka

 


ChasingDreams
 
Data pliku video: 2014-12-08, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
otwocki

Powiat otwocki - stolicą i siedzibą władz powiatu znajdującego się w województwie mazowieckim jest miasto Otwock. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku i zajmuje 616 km², na których mieszka 122 tys. obywateli. W jego skład wchodzi gmina Józefów, Otwock, Karczew, Celestynów, Kołbiel, Osieck, Sobienie-Jeziory oraz Wiązowna.

Potencjał rozwoju powiatu wydaje się nieograniczony, wszystko za sprawą położenia. Sąsiedztwo Warszawy powoduje wysoką dostępność komunikacyjną i jakość rynku pracy. Zachodnią granicę regionu stanowi Wisła. Liczne sady również stanowią ozdobę powiatowych terenów. Powiat pochwalić może się także jednym z najbardziej interesujących pejzaży w naszym kraju, bo tak trzeba określić charakterystyczną zabudowę osiedli zatopionych w zieleni sosen. Istnienie na tych ziemiach przyrodniczo bezcennych łąk, torfowisk, rozległych borów i dzikich koryt rzek zdecydowało o powstaniu Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola