Belka
Niedziela, 29 Marca 2020   imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Aktualne nabory

Data publikacji: 2018-06-06, Data modyfikacji: 2018-06-07
A A AWydrukDrukuj  
 
Uwaga!!! PUP w Otwocku informuje, iż posiada środki finansowe na organizację poniższych form wsparcia dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w tutejszym urzędzie. Nabór wniosków na poniższe formy jest ciągły, do odwołania. STAŻE (do 6 miesięcy): - dla osób do 30 roku życia (PO WER), - dla osób w wieku 30 lat i powyżej ( RPO WM), - dla osób zamieszkałych na wsi PRACE INTERWENCYJNE (refundacja w wysokości 830zł + składka ZUS od refundowanej kwoty przez okres 6 miesięcy): - dla osób w wieku 45 lat i powyżej, - dla osób zamieszkałych na wsi, SZKOLENIA INDYWIDUALNE : - dla osób do 30 roku życia (PO WER), - dla osób w wieku 30 lat i powyżej ( RPO WM), - dla osób w zamieszkałych na wsi, DOFINANSOWANIE WYNAGRODZENIA ZA BEZROBOTNEGO 50+ (dofinansowanie wynagrodzenia w wysokości 1000 zł miesięcznie przez okres 12 miesięcy) : - dla osób w wieku powyżej 50 roku życia

Pełna treść wiadomości na: pup.powiat-otwocki.pl/wydarzenie/302/aktualne-nabory
pup.powiat-otwocki.pl, Źródło artykułu: pup.powiat-otwocki.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
otwocki

Powiat otwocki - stolicą i siedzibą władz powiatu znajdującego się w województwie mazowieckim jest miasto Otwock. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku i zajmuje 616 km², na których mieszka 122 tys. obywateli. W jego skład wchodzi gmina Józefów, Otwock, Karczew, Celestynów, Kołbiel, Osieck, Sobienie-Jeziory oraz Wiązowna.

Potencjał rozwoju powiatu wydaje się nieograniczony, wszystko za sprawą położenia. Sąsiedztwo Warszawy powoduje wysoką dostępność komunikacyjną i jakość rynku pracy. Zachodnią granicę regionu stanowi Wisła. Liczne sady również stanowią ozdobę powiatowych terenów. Powiat pochwalić może się także jednym z najbardziej interesujących pejzaży w naszym kraju, bo tak trzeba określić charakterystyczną zabudowę osiedli zatopionych w zieleni sosen. Istnienie na tych ziemiach przyrodniczo bezcennych łąk, torfowisk, rozległych borów i dzikich koryt rzek zdecydowało o powstaniu Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola