Belka
Środa, 16 Stycznia 2019   imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Choinka na Szkolnej.

Data publikacji: 2014-01-06, Data modyfikacji: 2014-01-07
A A AWydrukDrukuj  
 

14 grudnia na bloku przy ulicy Szkolnej pojawiła się 30 metrowa choinka z kolorowych lampek, którą zwieńcza u jej podstawy przepiękna szopka Bożonarodzeniowa. To inicjatywa mieszkańców bloku, którzy od lipca z zapałem przygotowywali się, aby czas świąt był jeszcze piękniejszy dla mieszkańców Otwocka.

Warto docenić takie starania osób, często emerytów, którzy zamiast spędzać czas przed telewizorem, biorą sprawy w swoje ręce i czynią takie cudeńka. Widać było jak ta sprawa jednoczy mieszkańców, włączają się w nią nowe osoby, również młodzież. Czy to nie właśnie magia świąt.

Wielką niespodzianką dla twórców tej dekoracji była wizyta radnego Artura Baska, który w imieniu prezydenta Miasta Otwocka p. Zbigniewa Szczepaniaka podziękował wszystkim za tak wspaniałe inicjatywy przekazując pisemne wyrazy uznania.

 

"Chwała na wysokości Bogu,
a na ziemi pokój ludziom, dobrej woli"

PODZIĘKOWANIE
dla
MIESZKAŃCÓW BLOKU
PRZY ULICY SZKOLNEJ 41 W OTWOCKU

którzy włożyli ogrom trudu w przygotowanie dekoracji Bożonarodzeniowej na budynku swoich mieszkań. Dzięki Państwa zaangażowaniu Otwock na święta staje się jeszcze piękniejszy, a nas wszystkich nastraja tak świątecznie.

z podziękowaniami, życząc Wesołych Świąt

 

"Chwała na wysokości Bogu,
a na ziemi pokój ludziom, dobrej woli"

PODZIĘKOWANIE
dla
pana Zbigniewa Konowrockiego

inicjatora dekoracji świątecznych znajdujących się
na bloku przy ulicy Szkolnej 41 w Otwocku.
Dzięki Pana pracy i zaangażowaniu wiele osób łączy się w tej idei i wspólnie przyczynia się do tego wspaniałego dzieła.

z podziękowaniami, życząc Wesołych Świąt

UM Otwock, Źródło artykułu: www.otwock.pl, Autor zdjęć: UM Otwock
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
otwocki

Powiat otwocki - stolicą i siedzibą władz powiatu znajdującego się w województwie mazowieckim jest miasto Otwock. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku i zajmuje 616 km², na których mieszka 122 tys. obywateli. W jego skład wchodzi gmina Józefów, Otwock, Karczew, Celestynów, Kołbiel, Osieck, Sobienie-Jeziory oraz Wiązowna.

Potencjał rozwoju powiatu wydaje się nieograniczony, wszystko za sprawą położenia. Sąsiedztwo Warszawy powoduje wysoką dostępność komunikacyjną i jakość rynku pracy. Zachodnią granicę regionu stanowi Wisła. Liczne sady również stanowią ozdobę powiatowych terenów. Powiat pochwalić może się także jednym z najbardziej interesujących pejzaży w naszym kraju, bo tak trzeba określić charakterystyczną zabudowę osiedli zatopionych w zieleni sosen. Istnienie na tych ziemiach przyrodniczo bezcennych łąk, torfowisk, rozległych borów i dzikich koryt rzek zdecydowało o powstaniu Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola