Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Dotacje na podjęcie działalności gospodarczej

Data publikacji: 2018-05-10, Data modyfikacji: 2018-05-11
A A AWydrukDrukuj  
 
DOFINANSOWANIE NA PODJĘCIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ     Nabór wniosków od 16.05.2018 - 23.05.2018     Nazwa wsparcia Adresaci dofinansowania Maksymalna kwota wsparcia Szczegółowe informacje Dofinansowanie na podjęcie działalności gospodarczej Bezrobotni do 30 roku życia (PO WER) 24.000,00 Czytaj więcej Dofinansowanie na podjęcie działalności gospodarczej Bezrobotni powyżej 30 roku życia (RPO) 23.000,00 Czytaj więcej Dofinansowanie na podjęcie działalności gospodarczej Bezrobotni zamieszkali na wsi Bezrobotni w wieku 45 lat i powyżej 23.000,00  Czytaj więcej

Pełna treść wiadomości na: pup.powiat-otwocki.pl/wydarzenie/294/dotacje-na-podjecie-dzialalnosci-gospodarczej
pup.powiat-otwocki.pl, Źródło artykułu: pup.powiat-otwocki.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
otwocki

Powiat otwocki - stolicą i siedzibą władz powiatu znajdującego się w województwie mazowieckim jest miasto Otwock. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku i zajmuje 616 km², na których mieszka 122 tys. obywateli. W jego skład wchodzi gmina Józefów, Otwock, Karczew, Celestynów, Kołbiel, Osieck, Sobienie-Jeziory oraz Wiązowna.

Potencjał rozwoju powiatu wydaje się nieograniczony, wszystko za sprawą położenia. Sąsiedztwo Warszawy powoduje wysoką dostępność komunikacyjną i jakość rynku pracy. Zachodnią granicę regionu stanowi Wisła. Liczne sady również stanowią ozdobę powiatowych terenów. Powiat pochwalić może się także jednym z najbardziej interesujących pejzaży w naszym kraju, bo tak trzeba określić charakterystyczną zabudowę osiedli zatopionych w zieleni sosen. Istnienie na tych ziemiach przyrodniczo bezcennych łąk, torfowisk, rozległych borów i dzikich koryt rzek zdecydowało o powstaniu Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola