Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Ferie na sportowo

Data publikacji: 2014-02-24, Data modyfikacji: 2014-02-24
A A AWydrukDrukuj  
 

Zakończyły się sportowe ferie zimowe organizowane przez Miasto Otwock. Dla dzieci i młodzieży z Otwocka organizowano zajęcia sportowe, każdego dnia z innej dyscypliny. Za udział we wszystkich zajęciach, uczestnicy otrzymali upominki.


Od poniedziałku 17 lutego przez tydzień w Gimnazjum nr 4 trwały sportowe ferie zimowe. Dzieci i młodzież, które na czas ferii zostały w mieście mogły bezpłatnie skorzystać z zajęć organizowanych przez Miasto Otwock. W pomoc podczas realizacji zajęć zaangażowali się nauczyciele wychowania fizycznego z Gimnazjum nr 4: Artur Basek, Adrian Krogul oraz Łukasz Poszalski. Program rozpoczęła poniedziałkowa gra w koszykówkę, w której wzięłoudział25 osób. Następnego dnia 24 osoby aktywnie spędziły czas podczas gry w piłkę nożną. Natomiast w środę główną atrakcją z której skorzystało 25 dzieci była gra w siatkówkę. Przedostatniego dnia 15 uczestników grało w piłkę ręczną. Na zakończenie programu, w piątek otwocka młodzież wybrała się na lodowisko. Nagrody za udział we wszystkich zajęciach otrzymały: Weronika Ostałowska, Daria Konstantyn, Karolina Filipczak, Sara Miszczyńska i Katarzyna Długosz. Upominki wręczył wiceprezydent Artur Brodowski.

Zuzanna Gancarz
"Gazeta Otwocka"

 UM Otwock, Źródło artykułu: www.otwock.pl, Autor zdjęć: UM Otwock
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
otwocki

Powiat otwocki - stolicą i siedzibą władz powiatu znajdującego się w województwie mazowieckim jest miasto Otwock. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku i zajmuje 616 km², na których mieszka 122 tys. obywateli. W jego skład wchodzi gmina Józefów, Otwock, Karczew, Celestynów, Kołbiel, Osieck, Sobienie-Jeziory oraz Wiązowna.

Potencjał rozwoju powiatu wydaje się nieograniczony, wszystko za sprawą położenia. Sąsiedztwo Warszawy powoduje wysoką dostępność komunikacyjną i jakość rynku pracy. Zachodnią granicę regionu stanowi Wisła. Liczne sady również stanowią ozdobę powiatowych terenów. Powiat pochwalić może się także jednym z najbardziej interesujących pejzaży w naszym kraju, bo tak trzeba określić charakterystyczną zabudowę osiedli zatopionych w zieleni sosen. Istnienie na tych ziemiach przyrodniczo bezcennych łąk, torfowisk, rozległych borów i dzikich koryt rzek zdecydowało o powstaniu Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola