Belka
Środa, 16 Stycznia 2019   imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Gazeta dla mieszkańców

Data publikacji: 2014-02-07, Data modyfikacji: 2014-02-07
A A AWydrukDrukuj  
 

Władze Miasta Otwocka przychyliły się do próśb mieszkańców - czytelników "Gazety Otwockiej", którzy zwrócili uwagę na jej niewystarczający dotychczas nakład. Pomimo że liczba egzemplarzy gazety każdego roku była zwiększana, wciąż nie wszyscy z zainteresowani mogli ją otrzymać ....


Obowiązkiem władzy publicznej jest informowanie o swoich działaniach - pod takim hasłem redakcja "Gazety Otwockiej" rozpoczęła realizację nowatorskiego systemu kolportowania samorządowego miesięcznika.

Oprócz stałych punktów, w których gazeta jest kolportowana od lat, w kilku miejscach na terenie Otwocka, pracownicy redakcji sami rozdają periodyk. W dniu dzisiejszym, na Targowisku Miejskim przy ulicy Batorego "Gazetę Otwocką" wręczał jej redaktor naczelny Marcin Gawrylik. - To dobra okazja do szerszego kontaktu z czytelnikami. Rozdając miesięcznik mogłem wysłuchać uwag i propozycji dotyczących podejmowanych w miesięczniku tematów. Jestem pod dużym wrażeniem zainteresowania periodykiem - komentuje na gorąco.

Okazuje się, że zainteresowanie miesięcznikiem wciąż rośnie. W ciągu kilku dni rozdano niemalże cały miesięczny nakład!

 

UM Otwock, Źródło artykułu: www.otwock.pl, Autor zdjęć: UM Otwock
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
otwocki

Powiat otwocki - stolicą i siedzibą władz powiatu znajdującego się w województwie mazowieckim jest miasto Otwock. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku i zajmuje 616 km², na których mieszka 122 tys. obywateli. W jego skład wchodzi gmina Józefów, Otwock, Karczew, Celestynów, Kołbiel, Osieck, Sobienie-Jeziory oraz Wiązowna.

Potencjał rozwoju powiatu wydaje się nieograniczony, wszystko za sprawą położenia. Sąsiedztwo Warszawy powoduje wysoką dostępność komunikacyjną i jakość rynku pracy. Zachodnią granicę regionu stanowi Wisła. Liczne sady również stanowią ozdobę powiatowych terenów. Powiat pochwalić może się także jednym z najbardziej interesujących pejzaży w naszym kraju, bo tak trzeba określić charakterystyczną zabudowę osiedli zatopionych w zieleni sosen. Istnienie na tych ziemiach przyrodniczo bezcennych łąk, torfowisk, rozległych borów i dzikich koryt rzek zdecydowało o powstaniu Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola