Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

"Hadent" w nowej siedzibie

Data publikacji: 2014-02-06, Data modyfikacji: 2014-02-06
A A AWydrukDrukuj  
 

Od stycznia gabinet stomatologiczny "Hadent" przyjmuje pacjentów w nowej siedzibie przy ulicy Andriollego.


31 stycznia odbyło się oficjalne otwarcie placówki, podczas której Hanna Chaciewicz - właścicielka przychodni opowiadała o prowadzeniu placówki oraz dziękowała wszystkim, którzy przysłużyli się do tego sukcesu. Prezydent Zbigniew Szczepaniak wraz z wiceprezydentem Arturem Brodowskim w imieniu mieszkańców Otwocka pogratulowali pani doktor sukcesów i życzyli dalszej pomyślności.

W nowej siedzibie działają trzy gabinety, każdy z nich w pełni wyposażony. "Hadent" jest uważany za jeden z lepszych gabinetów dentystycznych i ceniony przez mieszkańców Otwocka i okolic. Swoją renomę zawdzięcza z pewnością wykwalifikowanej kadrze lekarskiej. Właścicielka Hanna Chaciewicz - lekarz stomatolog zadbała o nowoczesne wyposażenie m.in.: kamerę wewnątrzustną, lupy zabiegowe oraz mikroskop. Placówka jest również dobrze przygotowana do przyjęcia najmłodszych pacjentów: jest stolik z zabawkami, krzesełko dla maluchów, a dzieci mogą przynosić własne bajki, które będą oglądały podczas badania.

Zuzanna Gancarz
"Gazeta Otwocka"

 


Hanna Chaciewicz otrzymuje w prezencie od władz miasta obraz


Nową placówkę poświęcił ks. Cezary Krawczyński


Oficjalne przecięcie wstęgi przez właścicielkę placówki Hannę Chaciewicz


Prezentacja nowego sprzętu dentystycznego

UM Otwock, Źródło artykułu: www.otwock.pl, Autor zdjęć: UM Otwock
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
otwocki

Powiat otwocki - stolicą i siedzibą władz powiatu znajdującego się w województwie mazowieckim jest miasto Otwock. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku i zajmuje 616 km², na których mieszka 122 tys. obywateli. W jego skład wchodzi gmina Józefów, Otwock, Karczew, Celestynów, Kołbiel, Osieck, Sobienie-Jeziory oraz Wiązowna.

Potencjał rozwoju powiatu wydaje się nieograniczony, wszystko za sprawą położenia. Sąsiedztwo Warszawy powoduje wysoką dostępność komunikacyjną i jakość rynku pracy. Zachodnią granicę regionu stanowi Wisła. Liczne sady również stanowią ozdobę powiatowych terenów. Powiat pochwalić może się także jednym z najbardziej interesujących pejzaży w naszym kraju, bo tak trzeba określić charakterystyczną zabudowę osiedli zatopionych w zieleni sosen. Istnienie na tych ziemiach przyrodniczo bezcennych łąk, torfowisk, rozległych borów i dzikich koryt rzek zdecydowało o powstaniu Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola