Belka
Niedziela, 29 Marca 2020   imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Informacja dotyczącz odbioru PIT 11 za 2017r.

Data publikacji: 2018-01-11, Data modyfikacji: 2018-01-13
A A AWydrukDrukuj  
 
  INFORMACJA !!! DOTYCZĄCA ODBIORU PIT-11 ZA 2017r       Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku informuje, że osoby, którym w 2017 roku wypłacono zasiłek dla bezrobotnych, dodatek aktywizacyjny lub stypendium stażowe/szkoleniowe (z wyjątkiem stypendiów finansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego) mają obowiązek rozliczyć się z Urzędem Skarbowym.   W związku z powyższym prosimy o zgłaszanie się po odbiór Informacji o dochodach oraz pobranych zaliczkach na podatek dochodowy PIT-11 za 2017 rok w PUP w Otwocku w pokoju nr 15 w godzinach 8.00-14.00 w terminie do 31 stycznia 2018 r. Deklaracje podatkowe nieodebrane w powyższym terminie będą wysłane za pośrednictwem Poczty Polskiej do 28.02.2018r.   Warunkiem otrzymania rozliczenia jest potwierdzenie tożsamości osoby, na podstawie ważnego dowodu osobistego, paszportu lub innego dokumentu np. książeczki żeglarskiej, karta tożsamości.     UWAGA! Masz wątpliwości! Nie zwlekaj! Zadzwoń, sprawdź, umów się po odbiór. Bliższe informacje możesz uzyskać pod numerem telefonu 22 779 37 14 wew. 215 lub 22 779-65-23    

Pełna treść wiadomości na: pup.powiat-otwocki.pl/wydarzenie/272/informacja-dotyczacz-odbioru-pit-11-za-2017r-
pup.powiat-otwocki.pl, Źródło artykułu: pup.powiat-otwocki.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
otwocki

Powiat otwocki - stolicą i siedzibą władz powiatu znajdującego się w województwie mazowieckim jest miasto Otwock. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku i zajmuje 616 km², na których mieszka 122 tys. obywateli. W jego skład wchodzi gmina Józefów, Otwock, Karczew, Celestynów, Kołbiel, Osieck, Sobienie-Jeziory oraz Wiązowna.

Potencjał rozwoju powiatu wydaje się nieograniczony, wszystko za sprawą położenia. Sąsiedztwo Warszawy powoduje wysoką dostępność komunikacyjną i jakość rynku pracy. Zachodnią granicę regionu stanowi Wisła. Liczne sady również stanowią ozdobę powiatowych terenów. Powiat pochwalić może się także jednym z najbardziej interesujących pejzaży w naszym kraju, bo tak trzeba określić charakterystyczną zabudowę osiedli zatopionych w zieleni sosen. Istnienie na tych ziemiach przyrodniczo bezcennych łąk, torfowisk, rozległych borów i dzikich koryt rzek zdecydowało o powstaniu Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola