Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Konserwator aparatury medycznej (444j)

Data dodania: 2018-08-03
Kategoria: Praca » Dam pracę
 
Miejsce pracy: Otwock, Stawka minimalna: 3000.00 PLN
Zakres obowiązków: 1)Utrzymanie w należytym stanie technicznym i konserwowanie aparatury,wyposażenia medycznego, instalacji gazów medycznych 2)Magazynowanie i gospodarka gazami ciekłymi zgodnie z obowiązującymi przepisami 3)Przeprowadzenie dekontaminacji (dezynfekcji) pomieszczeń 4)Bieżące prace biurowe związane z dokumentacją sprzętu medycznego 5)Prowadzenie dokumentacji związanej z dekontaminacją pomieszczeń oraz eksploatacją aparatury i sprzętu medycznego 6)Wsparcie w zakresie zakupów nowego sprzętu elektromedycznego i rozpisywanie procedur przetargowych 7)Kontakty z przedstawicielami zewnętrznymi serwisów i dystrybutorów sprzętu medycznego .

Pełna treść ogłoszenia na: pup.powiat-otwocki.pl/oferta/10600/konserwator-aparatury-medycznej-(444j)
Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku, Źródło ogłoszenia: pup.powiat-otwocki.pl
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
otwocki

Powiat otwocki - stolicą i siedzibą władz powiatu znajdującego się w województwie mazowieckim jest miasto Otwock. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku i zajmuje 616 km², na których mieszka 122 tys. obywateli. W jego skład wchodzi gmina Józefów, Otwock, Karczew, Celestynów, Kołbiel, Osieck, Sobienie-Jeziory oraz Wiązowna.

Potencjał rozwoju powiatu wydaje się nieograniczony, wszystko za sprawą położenia. Sąsiedztwo Warszawy powoduje wysoką dostępność komunikacyjną i jakość rynku pracy. Zachodnią granicę regionu stanowi Wisła. Liczne sady również stanowią ozdobę powiatowych terenów. Powiat pochwalić może się także jednym z najbardziej interesujących pejzaży w naszym kraju, bo tak trzeba określić charakterystyczną zabudowę osiedli zatopionych w zieleni sosen. Istnienie na tych ziemiach przyrodniczo bezcennych łąk, torfowisk, rozległych borów i dzikich koryt rzek zdecydowało o powstaniu Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola