Belka
Niedziela, 29 Marca 2020   imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Kontrola ogrodzenia budowy w centrum miasta

Data publikacji: 2016-11-24, Data modyfikacji: 2016-11-24
A A AWydrukDrukuj  
 
Kontrola ogrodzenia budowy w centrum miasta

Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w dniu 21 listopada 2016 r., w obecności wiceprezydenta miasta Piotra Stefańskiego i przewodniczącego rady miasta Jarosława Margielskiego, przeprowadził kontrolę ogrodzenia na terenie na którym miała powstać Galeria Centrum. Ogrodzenie działki należącej do firmy prowadzącej inwestycję, w wyniku osunięcia się ziemi, zostało uszkodzone i stwarza zagrożenie dla bezpieczeństwa przechodniów.

W wyniku kontroli inwestor został zobowiązany przez Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego do natychmiastowego zabezpieczenia terenu budowy. W przypadku niewywiązania się z nałożonej decyzji Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego na koszt inwestora wykona zabezpieczenie zastępcze.

W dniu 21 listopada OPWiK na zlecenie Urzędu Miasta Otwocka wykonało zabezpieczenie części osuwiska stwarzającego największe zagrożenie oraz studzienek kanalizacyjnych.

redakcja, Źródło artykułu: otwock.pl, Autor zdjęć: otwock.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
otwocki

Powiat otwocki - stolicą i siedzibą władz powiatu znajdującego się w województwie mazowieckim jest miasto Otwock. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku i zajmuje 616 km², na których mieszka 122 tys. obywateli. W jego skład wchodzi gmina Józefów, Otwock, Karczew, Celestynów, Kołbiel, Osieck, Sobienie-Jeziory oraz Wiązowna.

Potencjał rozwoju powiatu wydaje się nieograniczony, wszystko za sprawą położenia. Sąsiedztwo Warszawy powoduje wysoką dostępność komunikacyjną i jakość rynku pracy. Zachodnią granicę regionu stanowi Wisła. Liczne sady również stanowią ozdobę powiatowych terenów. Powiat pochwalić może się także jednym z najbardziej interesujących pejzaży w naszym kraju, bo tak trzeba określić charakterystyczną zabudowę osiedli zatopionych w zieleni sosen. Istnienie na tych ziemiach przyrodniczo bezcennych łąk, torfowisk, rozległych borów i dzikich koryt rzek zdecydowało o powstaniu Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola