Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Mikołajki w świetlicy

Data publikacji: 2013-12-10, Data modyfikacji: 2013-12-12
A A AWydrukDrukuj  
 

Podopieczni śródborowskiej świetlicy opiekuńczo- wychowawczej prowadzonej przez Miasto Otwock dostali za zadanie napisanie listu do Świętego Mikołaja. Napisali, co chcieliby dostać pod choinkę.


Życzenia dzieci spełnił Samorząd Miasta Otwocka. W przeddzień Mikołajek z wizytą do świetlicy udał się wiceprezydent miasta Artur Brodowski i pracownik ośrodka Psychoprofilaktyki Rodzinnej Izabela Milewska. Wiceprezydent pomógł Św. Mikołajowi i w ramach odwiedzin wręczył dzieciom prezenty. W ramach podziękowań za podarki, podopieczni i ich opiekunowie wręczyli gościom własnoręcznie wykonane ozdoby i zaprosili na poczęstunek. Delegacja z Urzędu Miasta odwiedziła także Dom dla dzieci przy ulicy Cieszyńskiej, gdzie mieszkają dwaj podopieczni świetlicy.

- Świetlica opiekuńczo- wychowawcza przy ulicy Kubusia Puchatka to miejsce, gdzie dzieci znajdują wsparcie i opiekę. W godzinach popołudniowych kadra psychologów i pedagogów pomaga w odrabianiu lekcji, prowadzi zajęcia wychowawcze, a także zapewnia posiłki - mówił wiceprezydent Brodowski. - W przeddzień Mikołajek życzenia i prezenty kieruję do podopiecznych, a pracownikom dziękuję za pełna poświęceń pracę - dodał.

Zuzanna Gancarz
"Gazeta Otwocka"

 

UM Otwock, Źródło artykułu: www.otwock.pl, Autor zdjęć: UM Otwock
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
otwocki

Powiat otwocki - stolicą i siedzibą władz powiatu znajdującego się w województwie mazowieckim jest miasto Otwock. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku i zajmuje 616 km², na których mieszka 122 tys. obywateli. W jego skład wchodzi gmina Józefów, Otwock, Karczew, Celestynów, Kołbiel, Osieck, Sobienie-Jeziory oraz Wiązowna.

Potencjał rozwoju powiatu wydaje się nieograniczony, wszystko za sprawą położenia. Sąsiedztwo Warszawy powoduje wysoką dostępność komunikacyjną i jakość rynku pracy. Zachodnią granicę regionu stanowi Wisła. Liczne sady również stanowią ozdobę powiatowych terenów. Powiat pochwalić może się także jednym z najbardziej interesujących pejzaży w naszym kraju, bo tak trzeba określić charakterystyczną zabudowę osiedli zatopionych w zieleni sosen. Istnienie na tych ziemiach przyrodniczo bezcennych łąk, torfowisk, rozległych borów i dzikich koryt rzek zdecydowało o powstaniu Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola