Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Oddział Ortopedii, Ortopedii i Traumatologii Dziecięcej Otwock

 
Na antenie Telewizji POLSAT rusza kolejna odsłona kampanii informacyjnej Fundacji POLSAT. Celem kampanii jest przybliżenie dokonań Fundacji POLSAT w czasie jej 15 letniej historii oraz podziękowanie widzom - jej darczyńcom. W spotach poznamy lekarzy z ośrodków, których remonty i wyposażenie zostały sfinansowane przez Fundację. Spot zrealizowano na bloku operacyjnym Oddziału Ortopedii i Traumatologii szpitala w Otwocku, oprowadza po nim prof. Jarosław Czubak - "W naszym szpitalu w Otwocku powstał nowy blok operacyjny, który jest jednym z najnowocześniejszych w Polsce. Dziś trudno w to uwierzyć, ale jeszcze niedawno musieliśmy pracować w zupełnie innych realiach. W imieniu mojego zespołu, a przede wszystkim w imieniu małych pacjentów, chciałem po prostu powiedzieć: Dziękujemy!".

 


FundacjaPolsat
 
Data pliku video: 2011-10-03, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
otwocki

Powiat otwocki - stolicą i siedzibą władz powiatu znajdującego się w województwie mazowieckim jest miasto Otwock. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku i zajmuje 616 km², na których mieszka 122 tys. obywateli. W jego skład wchodzi gmina Józefów, Otwock, Karczew, Celestynów, Kołbiel, Osieck, Sobienie-Jeziory oraz Wiązowna.

Potencjał rozwoju powiatu wydaje się nieograniczony, wszystko za sprawą położenia. Sąsiedztwo Warszawy powoduje wysoką dostępność komunikacyjną i jakość rynku pracy. Zachodnią granicę regionu stanowi Wisła. Liczne sady również stanowią ozdobę powiatowych terenów. Powiat pochwalić może się także jednym z najbardziej interesujących pejzaży w naszym kraju, bo tak trzeba określić charakterystyczną zabudowę osiedli zatopionych w zieleni sosen. Istnienie na tych ziemiach przyrodniczo bezcennych łąk, torfowisk, rozległych borów i dzikich koryt rzek zdecydowało o powstaniu Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola