Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Otwock 1938: Dworzec Kolejowy

 
Projekt Otwock 1938 - podróż w czasie. Facebook: facebook.com/otwock1938/ Jest to seria filmów-wycieczek po dawnym Otwocku w której to widz decyduje o trasie zwiedzania przedwojennego miasta. W filmach podane są nazwy ulic stosowane w czasach II Rzeczpospolitej. Sporadycznie pokazane są zdjęcia poglądowe. Facebook: facebook.com/otwock1938/ Instagram: projekt_otwock Źródła: Muzeum Ziemi Otwockiej - muzeum.ock.com.pl/ Galeria Otwocka - galeriaotwock.waw.pl/ Turystyczny Otwock.pl - Przewodnik turystyczny wydany przez Urząd Miasta Otwocka (2015) Spacerownik Otwocki. Paweł Ajdacki. Wydanie 2 (2014)

 


Real Tank
 
Data pliku video: 2017-03-17, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
otwocki

Powiat otwocki - stolicą i siedzibą władz powiatu znajdującego się w województwie mazowieckim jest miasto Otwock. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku i zajmuje 616 km², na których mieszka 122 tys. obywateli. W jego skład wchodzi gmina Józefów, Otwock, Karczew, Celestynów, Kołbiel, Osieck, Sobienie-Jeziory oraz Wiązowna.

Potencjał rozwoju powiatu wydaje się nieograniczony, wszystko za sprawą położenia. Sąsiedztwo Warszawy powoduje wysoką dostępność komunikacyjną i jakość rynku pracy. Zachodnią granicę regionu stanowi Wisła. Liczne sady również stanowią ozdobę powiatowych terenów. Powiat pochwalić może się także jednym z najbardziej interesujących pejzaży w naszym kraju, bo tak trzeba określić charakterystyczną zabudowę osiedli zatopionych w zieleni sosen. Istnienie na tych ziemiach przyrodniczo bezcennych łąk, torfowisk, rozległych borów i dzikich koryt rzek zdecydowało o powstaniu Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola