Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Pierwsze karty dużych rodzin

Data publikacji: 2014-01-06, Data modyfikacji: 2014-01-07
A A AWydrukDrukuj  
 

Projekt rodzina 3+ skierowany jest do rodzin, które posiadają trójkę bądź więcej dzieci w wieku do 18. roku życia - w przypadku gdy dzieci studiują - do 25 a także do rodzin zastępczych oraz rodzinnych domów dziecka. Od grudnia rodziny te mogą składać wnioski o wydanie "Karty Rodziny 3+". Program wszedł w życie 1 stycznia.

27 grudnia 3 rodziny, które jako pierwsze złożyły wnioski zostały zaproszone do Urzędu Miasta, gdzie prezydent Zbigniew Szczepaniak wraz z wiceprezydentem Arturem Brodowskim, przewodniczącym Rady Miasta Piotrem Kudlickim oraz wiceprzewodniczącym Rady Miasta Wojciechem Dziewanowskim uroczyście wręczyli "Karty Rodziny 3+" wraz z upominkami.

Przypominamy, że karty wydawane są do 30 dni po złożeniu kompletu dokumentów i ich sprawdzeniu.

 


Rodzina Mazur


Rodzina Piskorz


Rodzina Reda

UM Otwock, Źródło artykułu: www.otwock.pl, Autor zdjęć: UM Otwock
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
otwocki

Powiat otwocki - stolicą i siedzibą władz powiatu znajdującego się w województwie mazowieckim jest miasto Otwock. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku i zajmuje 616 km², na których mieszka 122 tys. obywateli. W jego skład wchodzi gmina Józefów, Otwock, Karczew, Celestynów, Kołbiel, Osieck, Sobienie-Jeziory oraz Wiązowna.

Potencjał rozwoju powiatu wydaje się nieograniczony, wszystko za sprawą położenia. Sąsiedztwo Warszawy powoduje wysoką dostępność komunikacyjną i jakość rynku pracy. Zachodnią granicę regionu stanowi Wisła. Liczne sady również stanowią ozdobę powiatowych terenów. Powiat pochwalić może się także jednym z najbardziej interesujących pejzaży w naszym kraju, bo tak trzeba określić charakterystyczną zabudowę osiedli zatopionych w zieleni sosen. Istnienie na tych ziemiach przyrodniczo bezcennych łąk, torfowisk, rozległych borów i dzikich koryt rzek zdecydowało o powstaniu Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola