Belka
Środa, 16 Stycznia 2019   imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Pozostali pracownicy administracji (125 S EFS POWER)

Data dodania: 2018-07-19
Kategoria: Praca » Dam pracę
 
Miejsce pracy: Otwock, Stawka minimalna:
Zakres obowiązków: Oferta subsydiowana - oferta przeznaczona dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy. Oferta stażu dla osób do 30 roku życia. Wsparcie pracowników w obsłudze interesantów, w tym udzielanie informacji telefonicznej oraz wyjaśnienień. Obsługa kancelaryjna: przyjmowanie, rejestrowanie i przekazywanie do dekretacji korespondencji od poczty i interesantów. rejestrowanie i podział zadekretowanej poczty na poszczególne komórki organizacyjne. Przyjmowanie, rozdzielqanie i wysyłanie korespondencji oraz przesyłek.

Pełna treść ogłoszenia na: pup.powiat-otwocki.pl/oferta/10536/pozostali-pracownicy-administracji-(125-s-efs-power)
Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku, Źródło ogłoszenia: pup.powiat-otwocki.pl
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
otwocki

Powiat otwocki - stolicą i siedzibą władz powiatu znajdującego się w województwie mazowieckim jest miasto Otwock. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku i zajmuje 616 km², na których mieszka 122 tys. obywateli. W jego skład wchodzi gmina Józefów, Otwock, Karczew, Celestynów, Kołbiel, Osieck, Sobienie-Jeziory oraz Wiązowna.

Potencjał rozwoju powiatu wydaje się nieograniczony, wszystko za sprawą położenia. Sąsiedztwo Warszawy powoduje wysoką dostępność komunikacyjną i jakość rynku pracy. Zachodnią granicę regionu stanowi Wisła. Liczne sady również stanowią ozdobę powiatowych terenów. Powiat pochwalić może się także jednym z najbardziej interesujących pejzaży w naszym kraju, bo tak trzeba określić charakterystyczną zabudowę osiedli zatopionych w zieleni sosen. Istnienie na tych ziemiach przyrodniczo bezcennych łąk, torfowisk, rozległych borów i dzikich koryt rzek zdecydowało o powstaniu Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola