Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Przygotowania do nowego roku

Data publikacji: 2013-07-15, Data modyfikacji: 2013-07-15
A A AWydrukDrukuj  
 

 

3872 uczniów otwockich szkół podstawowych i gimnazjów zakończyło w ostatnich dniach czerwca rok szkolny 2012/2013. Do szkół powrócą 1 września. Placówki będą w tym czasie przygotowywały się do nowego roku szkolnego.

1200 gimnazjalistów z czterech otwockich placówek i 2672 uczniów z sześciu szkół podstawowych zakończyło rok szkolny 2012/2013. Do szkół powrócą we wrześniu. Sukcesów w nauce w minionym roku szkolnym podczas oficjalnych uroczystości z okazji zakończenia nauki gratulowali nauczyciele, dyrektorzy placówek oraz władze samorządowe.

Podczas poszczególnych oficjalnych zakończeń roku szkolnego prezydent Zbigniew Szczepaniak i wiceprezydent Artur Brodowski mówili także o zmianach kadrowych w placówkach oświatowych. Od września, ponownie, bez ogłaszania konkursu, funkcję dyrektora Szkoły Podstawowej nr 12 będzie sprawowała Danuta Szyszko, a funkcję dyrektora Szkoły Podstawowej nr 5 Arkadiusz Królak. W wyniku konkursu nowym dyrektorem Szkoły Podstawowej nr 9 zostanie Eryk Łukasik. W wakacje w drodze konkursów wyłonieni będą natomiast dyrektorzy: Gimnazjum nr 1 oraz Szkoły Podstawowej nr 6.

Marcin Gawrylik
"Gazeta Otwocka"

 

 

UM Otwock, Źródło artykułu: www.otwock.pl, Autor zdjęć: UM Otwock
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
otwocki

Powiat otwocki - stolicą i siedzibą władz powiatu znajdującego się w województwie mazowieckim jest miasto Otwock. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku i zajmuje 616 km², na których mieszka 122 tys. obywateli. W jego skład wchodzi gmina Józefów, Otwock, Karczew, Celestynów, Kołbiel, Osieck, Sobienie-Jeziory oraz Wiązowna.

Potencjał rozwoju powiatu wydaje się nieograniczony, wszystko za sprawą położenia. Sąsiedztwo Warszawy powoduje wysoką dostępność komunikacyjną i jakość rynku pracy. Zachodnią granicę regionu stanowi Wisła. Liczne sady również stanowią ozdobę powiatowych terenów. Powiat pochwalić może się także jednym z najbardziej interesujących pejzaży w naszym kraju, bo tak trzeba określić charakterystyczną zabudowę osiedli zatopionych w zieleni sosen. Istnienie na tych ziemiach przyrodniczo bezcennych łąk, torfowisk, rozległych borów i dzikich koryt rzek zdecydowało o powstaniu Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola