Belka
Środa, 16 Stycznia 2019   imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Spotkanie informacyjne na temat spółdzielni socjalnych

Data publikacji: 2017-06-19, Data modyfikacji: 2017-06-20
A A AWydrukDrukuj  
 
        Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej     serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne skierowane do osób, które chcą się dowiedzieć jak założyć i na czym polega prowadzenie spółdzielni socjalnej   A        MOŻE       ZAŁOŻYĆ        SPÓŁDZIELNIĘ     SOCJALNĄ?!    –     PRAKTYCZNE    WSKAZÓWKI   29 czerwca ul. Ciołka 10a sala 310 godz. 10-13       ZAPISY NA ZAJĘCIA OD 19 CZERWCA pod nr tel. 22 532 22 43, 22 532 22 12    

Pełna treść wiadomości na: pup.powiat-otwocki.pl/wydarzenie/245/spotkanie-informacyjne-na-temat-spoldzielni-socjalnych
pup.powiat-otwocki.pl, Źródło artykułu: pup.powiat-otwocki.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
otwocki

Powiat otwocki - stolicą i siedzibą władz powiatu znajdującego się w województwie mazowieckim jest miasto Otwock. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku i zajmuje 616 km², na których mieszka 122 tys. obywateli. W jego skład wchodzi gmina Józefów, Otwock, Karczew, Celestynów, Kołbiel, Osieck, Sobienie-Jeziory oraz Wiązowna.

Potencjał rozwoju powiatu wydaje się nieograniczony, wszystko za sprawą położenia. Sąsiedztwo Warszawy powoduje wysoką dostępność komunikacyjną i jakość rynku pracy. Zachodnią granicę regionu stanowi Wisła. Liczne sady również stanowią ozdobę powiatowych terenów. Powiat pochwalić może się także jednym z najbardziej interesujących pejzaży w naszym kraju, bo tak trzeba określić charakterystyczną zabudowę osiedli zatopionych w zieleni sosen. Istnienie na tych ziemiach przyrodniczo bezcennych łąk, torfowisk, rozległych borów i dzikich koryt rzek zdecydowało o powstaniu Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola