Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Sto lat Pani Marianno!

Data publikacji: 2013-10-16, Data modyfikacji: 2013-10-16
A A AWydrukDrukuj  
 

Setną rocznicę urodzin Pani Marianna Boruta obchodziła 13 października 2013 roku. Dostojną jubilatkę w dniu 15 października odwiedzili goście z prezentami i życzeniami: prezydent miasta Otwocka Zbigniew Szczepaniak, zastępca kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Beata Boczarska, przedstawicielki ZUS oraz Otwockiej Spółdzielni mieszkaniowej na czele z wiceprezesem Jakubem Sudołem oraz administratorką osiedla "Stadion" Albiną Łysiak. - Z okazji Setnej rocznicy urodzin składam serdeczne gratulacje oraz gorące życzenia zdrowia, szczęścia, pomyślności, miłości, szacunku rodziny i przyjaciół - mówił prezydent Szczepaniak. Pani Marianna wychowała dziesięcioro dzieci. 50 lat mieszkała w Celestynowie. Od 20 lat mieszka z córką w Otwocku. Jest szczęśliwą mamą, babcią, prababcią a nawet praprababcią! Ma duże poczucie humoru, uśmiech z twarzy jej nie znika, jest towarzyska i pełna energii. I to, prawdopodobnie jest przepis na długie życie.

Zuzanna Gancarz
"Gazeta Otwocka"

 

Jubilatka Marianna BorutaPrezydent Zbigniew Szczepaniak wręcza kosz urodzinowy Jubilatce

UM Otwock, Źródło artykułu: www.otwock.pl, Autor zdjęć: UM Otwock
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
otwocki

Powiat otwocki - stolicą i siedzibą władz powiatu znajdującego się w województwie mazowieckim jest miasto Otwock. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku i zajmuje 616 km², na których mieszka 122 tys. obywateli. W jego skład wchodzi gmina Józefów, Otwock, Karczew, Celestynów, Kołbiel, Osieck, Sobienie-Jeziory oraz Wiązowna.

Potencjał rozwoju powiatu wydaje się nieograniczony, wszystko za sprawą położenia. Sąsiedztwo Warszawy powoduje wysoką dostępność komunikacyjną i jakość rynku pracy. Zachodnią granicę regionu stanowi Wisła. Liczne sady również stanowią ozdobę powiatowych terenów. Powiat pochwalić może się także jednym z najbardziej interesujących pejzaży w naszym kraju, bo tak trzeba określić charakterystyczną zabudowę osiedli zatopionych w zieleni sosen. Istnienie na tych ziemiach przyrodniczo bezcennych łąk, torfowisk, rozległych borów i dzikich koryt rzek zdecydowało o powstaniu Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola