Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

STYCZNIOWE wydanie "Gazety Otwockiej"

Data publikacji: 2014-01-30, Data modyfikacji: 2014-01-30
A A AWydrukDrukuj  
 

"Gazeta Otwocka" niniejszym wydaniem wchodzi w XXIII rok wydawniczy. Jest to rok szczególny, bo mam przyjemność kierować periodykiem posiadającym największy nakład w regionie - zarówno wśród pism samorządowych, jak i prywatnych tygodników o zasięgu powiatowym. Od stycznia, co miesiąc drukujemy 12 000 egzemplarzy "GO" - po 36 stron każdy. W 2014 roku będziemy też kontynuowali wydawanie numerów okolicznościowych.

 

XXIII rok działalności "Gazety Otwockiej" oraz rosnące zainteresowanie periodykiem, to dowód, że otwocki miesięcznik samorządowy jest potrzebny. Gazeta wolna od polemik i tanich sensacji przekazuje obiektywne informacje o wydarzeniach w Otwocku. Naszym zadaniem jest informowanie i promowanie działań podejmowanych przez Prezydenta Miasta Otwocka, Radę Miasta Otwocka i podległe im jednostki. Nieodłącznym elementem jest także rola edukacyjna i kronikarska. Myślę, że wszystkie te elementy znajdziecie Państwo w styczniowym numerze.

Nowością jest również włączenie do "Gazety Otwockiej" redagowanego od kilku lat przez pracowników Wydziału Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Otwocka - "Otwockiego Informatora Kulturalnego", który znajdować się będzie zawsze na ostatniej stronie. "OIK" to zestaw zaproszeń na wydarzenia kulturalno-sportowe, które odbywają się w każdym kolejnym miesiącu, po wydaniu "GO". Serdecznie zapraszam do lektury.

 

UM Otwock, Źródło artykułu: www.otwock.pl, Autor zdjęć: UM Otwock
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
otwocki

Powiat otwocki - stolicą i siedzibą władz powiatu znajdującego się w województwie mazowieckim jest miasto Otwock. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku i zajmuje 616 km², na których mieszka 122 tys. obywateli. W jego skład wchodzi gmina Józefów, Otwock, Karczew, Celestynów, Kołbiel, Osieck, Sobienie-Jeziory oraz Wiązowna.

Potencjał rozwoju powiatu wydaje się nieograniczony, wszystko za sprawą położenia. Sąsiedztwo Warszawy powoduje wysoką dostępność komunikacyjną i jakość rynku pracy. Zachodnią granicę regionu stanowi Wisła. Liczne sady również stanowią ozdobę powiatowych terenów. Powiat pochwalić może się także jednym z najbardziej interesujących pejzaży w naszym kraju, bo tak trzeba określić charakterystyczną zabudowę osiedli zatopionych w zieleni sosen. Istnienie na tych ziemiach przyrodniczo bezcennych łąk, torfowisk, rozległych borów i dzikich koryt rzek zdecydowało o powstaniu Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola