Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Święto pracowników socjalnych

Data publikacji: 2013-11-25, Data modyfikacji: 2013-11-25
A A AWydrukDrukuj  
 

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego, w Ośrodku Pomocy Społecznej w Otwocku odbyło się spotkanie obecnych oraz byłych pracowników. - Kto raz zostanie pracownikiem socjalnym, pozostaje nim do końca życia. W tej chwili zatrudniamy 21 pracowników socjalnych, w tym roku zatrudniliśmy również asystenta rodziny współpracującego z rodzinami, które wymagają szczególnego wsparcia - mówi dyrektor OPS w Otwocku Wiesława Ejsmont. - Nasz Ośrodek Pomocy Społecznej dzięki waszej ciężkiej pracy otrzymał od marszałka wyróżnienie "Zawsze Pomocni" - dodała dyrektorka zwracając się do pracowników. Następnie życzenia oraz kwiaty pracownikom wręczyli: prezydent miasta Otwocka Zbigniew Szczepaniak oraz wiceprezydent Artur Brodowski.

Zuzanna Gancarz
"Gazeta Otwocka"

 

 

UM Otwock, Źródło artykułu: www.otwock.pl, Autor zdjęć: UM Otwock
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
otwocki

Powiat otwocki - stolicą i siedzibą władz powiatu znajdującego się w województwie mazowieckim jest miasto Otwock. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku i zajmuje 616 km², na których mieszka 122 tys. obywateli. W jego skład wchodzi gmina Józefów, Otwock, Karczew, Celestynów, Kołbiel, Osieck, Sobienie-Jeziory oraz Wiązowna.

Potencjał rozwoju powiatu wydaje się nieograniczony, wszystko za sprawą położenia. Sąsiedztwo Warszawy powoduje wysoką dostępność komunikacyjną i jakość rynku pracy. Zachodnią granicę regionu stanowi Wisła. Liczne sady również stanowią ozdobę powiatowych terenów. Powiat pochwalić może się także jednym z najbardziej interesujących pejzaży w naszym kraju, bo tak trzeba określić charakterystyczną zabudowę osiedli zatopionych w zieleni sosen. Istnienie na tych ziemiach przyrodniczo bezcennych łąk, torfowisk, rozległych borów i dzikich koryt rzek zdecydowało o powstaniu Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola