Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Szczęśliwego Nowego Roku!

Data publikacji: 2014-01-06, Data modyfikacji: 2014-01-07
A A AWydrukDrukuj  
 

Jak co roku, 31 grudnia Miasto Otwock organizuje dla mieszkańców sylwestrowy pokaz fajerwerków. Otwocczanie bawili się przy akompaniamencie zespołu "Funky Beat" już od godziny 22:30. Tuż przed północą prezydent Zbigniew Szczepaniak oraz wiceprezydent Artur Brodowski powitali mieszkańców na Skwerze 7 Pułku Łączności oraz złożyli przybyłym noworoczne życzenia. - Jest mi bardzo miło witać z państwem Nowy 2014 Rok. Na wszystkie 365 dni życzę przede wszystkim zdrowia, wszelkiej pomyślności, wielu sukcesów, odważnych marzeń, mądrych decyzji oraz realizacji celów i zamierzeń. Do Siego roku! - powiedział prezydent po czym rozpoczął odliczanie. O północy odbył się pokaz sztucznych ogni, a wiceprezydent Artur Brodowski poczęstował zebranych lampką szampana.

Zuzanna Gancarz
"Gazeta Otwocka"

 


UM Otwock, Źródło artykułu: www.otwock.pl, Autor zdjęć: UM Otwock
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
otwocki

Powiat otwocki - stolicą i siedzibą władz powiatu znajdującego się w województwie mazowieckim jest miasto Otwock. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku i zajmuje 616 km², na których mieszka 122 tys. obywateli. W jego skład wchodzi gmina Józefów, Otwock, Karczew, Celestynów, Kołbiel, Osieck, Sobienie-Jeziory oraz Wiązowna.

Potencjał rozwoju powiatu wydaje się nieograniczony, wszystko za sprawą położenia. Sąsiedztwo Warszawy powoduje wysoką dostępność komunikacyjną i jakość rynku pracy. Zachodnią granicę regionu stanowi Wisła. Liczne sady również stanowią ozdobę powiatowych terenów. Powiat pochwalić może się także jednym z najbardziej interesujących pejzaży w naszym kraju, bo tak trzeba określić charakterystyczną zabudowę osiedli zatopionych w zieleni sosen. Istnienie na tych ziemiach przyrodniczo bezcennych łąk, torfowisk, rozległych borów i dzikich koryt rzek zdecydowało o powstaniu Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola