Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Utwardzają dojście do boiska

Data publikacji: 2013-08-23, Data modyfikacji: 2013-08-23
A A AWydrukDrukuj  
 

Ruszyła kolejna inwestycja podwyższająca standard pełnowymiarowego boiska przy ulicy Karczewskiej.

Niedawno by usprawnić funkcjonowanie pełnowymiarowego boiska do gry w piłkę nożną oraz by zabezpieczyć infrastrukturę przed aktami wandalizmu, zostało wybudowane ogrodzenie.W tym miesiącu rozpoczęto utwardzanie terenu przy boisku wraz z drogą prowadzącą do murawy. Dzięki temu nie trzeba będziedochodzić do boiska przez piach, lecz wygodną kostką brukową.

Dodatkowo za bramkami zamontowane będą piłko chwyty (siatki chroniące przed wypadaniem piłki poza teren boiska), oraz posadzona będzie trawa. Prace potrwają do końca października.Wykonawcą inwestycji jest firma BRUKBUD.

Całkowity koszt przedsięwzięcia, finansowanego przez Miasto Otwock to 148 tys. zł

Zuzanna Gancarz
"Gazeta Otwocka"

 

 

UM Otwock, Źródło artykułu: www.otwock.pl, Autor zdjęć: UM Otwock
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
otwocki

Powiat otwocki - stolicą i siedzibą władz powiatu znajdującego się w województwie mazowieckim jest miasto Otwock. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku i zajmuje 616 km², na których mieszka 122 tys. obywateli. W jego skład wchodzi gmina Józefów, Otwock, Karczew, Celestynów, Kołbiel, Osieck, Sobienie-Jeziory oraz Wiązowna.

Potencjał rozwoju powiatu wydaje się nieograniczony, wszystko za sprawą położenia. Sąsiedztwo Warszawy powoduje wysoką dostępność komunikacyjną i jakość rynku pracy. Zachodnią granicę regionu stanowi Wisła. Liczne sady również stanowią ozdobę powiatowych terenów. Powiat pochwalić może się także jednym z najbardziej interesujących pejzaży w naszym kraju, bo tak trzeba określić charakterystyczną zabudowę osiedli zatopionych w zieleni sosen. Istnienie na tych ziemiach przyrodniczo bezcennych łąk, torfowisk, rozległych borów i dzikich koryt rzek zdecydowało o powstaniu Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola