Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

VULCAN w lidze z trybunami

Data publikacji: 2013-08-12, Data modyfikacji: 2013-08-12
A A AWydrukDrukuj  
 

 

 

Z pucharem za mistrzostwo klasy A i awans do ligi okręgowej oraz z trybunami dla kibiców - tak otwocki Klub Sportowy VULCAN z Wólki Mlądzkiej rozpoczął w sobotę, 10 sierpnia nowy sezon. Mecz z Dolcanem II Ząbki poprzedziło poświęcenie nowych siedzisk dla 324 osób i życzenia od władz miasta Otwocka.

Ks. Wiesław Chudzik SAC poświęcił trybuny, a prezydent Zbigniew Szczepaniak pogratulował klubowi nowej inwestycji i życzył sukcesów w rozpoczynającym się właśnie sezonie rozgrywek piłkarskich. Jak podkreślał prezes VULCANU Dariusz Kurek budowa trybun kosztowała ok. 30 tys. zł. Realizacja przedsięwzięcia była możliwa dzięki sponsorom i społecznym działaczom klubowym. W przyszłym roku planowana jest budowa zadaszenia nad siedziskami dla kibiców.
Klub Sportowy VULCAN korzysta również z wsparcia finansowego Miasta Otwocka. W ty roku samorząd przekazał klubowi 80 tys. zł na upowszechnianie kultury fizycznej i sportu.
Piłkarze podziękowali za dużą frekwencję kibiców na meczu otwarcia sezonu remisując z liderem tabeli - Dolcanem II Ząbki - 1:1.

Marcin Gawrylik
"Gazeta Otwocka"

 UM Otwock, Źródło artykułu: www.otwock.pl, Autor zdjęć: UM Otwock
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
otwocki

Powiat otwocki - stolicą i siedzibą władz powiatu znajdującego się w województwie mazowieckim jest miasto Otwock. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku i zajmuje 616 km², na których mieszka 122 tys. obywateli. W jego skład wchodzi gmina Józefów, Otwock, Karczew, Celestynów, Kołbiel, Osieck, Sobienie-Jeziory oraz Wiązowna.

Potencjał rozwoju powiatu wydaje się nieograniczony, wszystko za sprawą położenia. Sąsiedztwo Warszawy powoduje wysoką dostępność komunikacyjną i jakość rynku pracy. Zachodnią granicę regionu stanowi Wisła. Liczne sady również stanowią ozdobę powiatowych terenów. Powiat pochwalić może się także jednym z najbardziej interesujących pejzaży w naszym kraju, bo tak trzeba określić charakterystyczną zabudowę osiedli zatopionych w zieleni sosen. Istnienie na tych ziemiach przyrodniczo bezcennych łąk, torfowisk, rozległych borów i dzikich koryt rzek zdecydowało o powstaniu Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola