Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Walentynki na łyżwach

Data publikacji: 2014-02-20, Data modyfikacji: 2014-02-21
A A AWydrukDrukuj  
 

Z okazji dnia Świętego Walentego zarządzająca lodowiskiem firma Piruet zorganizowała imprezę pt. "Otwock zakochał się w łyżwach". Na lodowej tafli odbyły się gry i zabawy z nagrodami - nie tylko dla zakochanych. Gorącą atmosferę zapewnił pokaz jazdy figurowej w wykonaniu zespołu Walley Ice Story.


Podczas ferii zimowych dzieci i młodzież do 18. roku życia mogą w dni powszednie nieodpłatnie korzystać z lodowiska w godzinach 8:00 - 14:45. Lodowisko czynne jest 7 dni w tygodni (pon.-pt. w godz. 8:00-21:45; sob.-nd. w godz. 10:30-21:45). Następne wydarzenie na lodowej tafli - impreza dla dzieci zaplanowana jest na piątek, 21 lutego. Rodziców wraz z dziećmi serdecznie zapraszamy!


Lodowisko Miejskie to projekt sportowy w całości finansowany z budżetu Miasta Otwocka.

 

UM Otwock, Źródło artykułu: www.otwock.pl, Autor zdjęć: UM Otwock
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
otwocki

Powiat otwocki - stolicą i siedzibą władz powiatu znajdującego się w województwie mazowieckim jest miasto Otwock. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku i zajmuje 616 km², na których mieszka 122 tys. obywateli. W jego skład wchodzi gmina Józefów, Otwock, Karczew, Celestynów, Kołbiel, Osieck, Sobienie-Jeziory oraz Wiązowna.

Potencjał rozwoju powiatu wydaje się nieograniczony, wszystko za sprawą położenia. Sąsiedztwo Warszawy powoduje wysoką dostępność komunikacyjną i jakość rynku pracy. Zachodnią granicę regionu stanowi Wisła. Liczne sady również stanowią ozdobę powiatowych terenów. Powiat pochwalić może się także jednym z najbardziej interesujących pejzaży w naszym kraju, bo tak trzeba określić charakterystyczną zabudowę osiedli zatopionych w zieleni sosen. Istnienie na tych ziemiach przyrodniczo bezcennych łąk, torfowisk, rozległych borów i dzikich koryt rzek zdecydowało o powstaniu Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola