Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wieczór w rytmie MoCarta

Data publikacji: 2014-02-11, Data modyfikacji: 2014-02-12
A A AWydrukDrukuj  
 

Jak zwykle fenomenalny koncert kabaretowy wykonała Grupa MoCarta. Kwartet smyczkowy dał prawie dwugodzinny pokaz umiejętności muzycznych w auli w Liceum Ogólnokształcącym im. K. I. Gałczyńskiego - a to wszystko dla podopiecznych domowego hospicjum dziecięcego "Promyczek".


Grupa MoCrta wystąpiła w Otwocku z nowym programem "Ale CZAD! czyli podróże Grupy MoCarta", w którym opowiadali historię swoich podróży, pokazywali miejsca które odwiedzili, oraz przedstawiali krótkie historie o kulturach, z którymi mieli styczność. Publiczność dopisała - wyprzedały się wszystkie cegiełki, a w dniu koncertu jeszcze przybywało chętnych - nawet na miejsca stojące. Po prawie dwugodzinnych salwach śmiechu zebranych zaproszono na poczęstunek sponsorowany przez Restaurację Soplicówka. Przy wyjściu każdy dostał pamiątkowy plakat wydarzenia. Podczas poczęstunku wszyscy mieli możliwość zdobycia autografu od gwiazd wieczoru - Filipa Jaślara, Michała Sikorskiego, Pawła Kowaluka i Bolka Błaszczyka (mieszkańca Otwocka).

Patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Otwocka.

Zuzanna Gancarz
"Gazeta Otwocka"

 

UM Otwock, Źródło artykułu: www.otwock.pl, Autor zdjęć: UM Otwock
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
otwocki

Powiat otwocki - stolicą i siedzibą władz powiatu znajdującego się w województwie mazowieckim jest miasto Otwock. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku i zajmuje 616 km², na których mieszka 122 tys. obywateli. W jego skład wchodzi gmina Józefów, Otwock, Karczew, Celestynów, Kołbiel, Osieck, Sobienie-Jeziory oraz Wiązowna.

Potencjał rozwoju powiatu wydaje się nieograniczony, wszystko za sprawą położenia. Sąsiedztwo Warszawy powoduje wysoką dostępność komunikacyjną i jakość rynku pracy. Zachodnią granicę regionu stanowi Wisła. Liczne sady również stanowią ozdobę powiatowych terenów. Powiat pochwalić może się także jednym z najbardziej interesujących pejzaży w naszym kraju, bo tak trzeba określić charakterystyczną zabudowę osiedli zatopionych w zieleni sosen. Istnienie na tych ziemiach przyrodniczo bezcennych łąk, torfowisk, rozległych borów i dzikich koryt rzek zdecydowało o powstaniu Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola