Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Data publikacji: 2014-01-13, Data modyfikacji: 2014-01-13
A A AWydrukDrukuj  
 

W niedzielę, 12 stycznia odbył się 22. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po raz kolejny Miasto Otwock wsparło inicjatywę Jurka Owsiaka. Otwocki Hufiec ZHP zorganizował 22. Finał w Otwocku, podczas którego zbierano pieniądze, które zostaną przekazane na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów.


Już po raz kolejny Hufiec ZHP Otwock zorganizował sztab WOŚP. Podczas finału orkiestry w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury przewidziano masę atrakcji dla najmłodszych jak i starszych mieszkańców Otwocka. Odbył się pokaz Państwowej Straży Pożarnej z Otwocka, chętni mogli obejrzeć prezentację sprzętu policyjnego, a w sali widowiskowej PMDK odbywały się występy m.in. taneczne oraz muzyczne grup otwockich. Na głównej scenie, którą umieszczono na boisku PMDK, od godziny 16 występowały gwiazdy muzyki rozrywkowej m.in. zespół Impuls, Effect, oraz gwiazda wieczoru - BQLL.

Przed najważniejszym punktem programu - pokazem fajerwerków zatytułowanym "Światełko do nieba" na scenę zaproszono przedstawicieli władz powiatu, prezydenta miasta Otwocka oraz innych partnerów strategicznych przedsięwzięcia. - Dziękuje harcerzom, oraz wolontariuszom za trud włożony w organizację finału w Otwocku, dziękuje mieszkańcom Otwocka i wszystkim zebranym za wspieranie tej akcji i mam nadzieję, że w ten sposób będziemy wspierać potrzebujących co roku! - powiedział prezydent. Wolontariusze z Otwocka zebrali ponad 89 tys. zł.

Zuzanna Gancarz
"Gazeta Otwocka"

 


Prezydent miasta Otwocka Zbigniew Szczepaniak dziękuje wszystkim zebranym za datki dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy


Imprezę prowadzili: Arek Braxton i Karolina Motylewska


Wolontariusze zbierali pieniądze na Terenie całego Otwocka

UM Otwock, Źródło artykułu: www.otwock.pl, Autor zdjęć: UM Otwock
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
otwocki

Powiat otwocki - stolicą i siedzibą władz powiatu znajdującego się w województwie mazowieckim jest miasto Otwock. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku i zajmuje 616 km², na których mieszka 122 tys. obywateli. W jego skład wchodzi gmina Józefów, Otwock, Karczew, Celestynów, Kołbiel, Osieck, Sobienie-Jeziory oraz Wiązowna.

Potencjał rozwoju powiatu wydaje się nieograniczony, wszystko za sprawą położenia. Sąsiedztwo Warszawy powoduje wysoką dostępność komunikacyjną i jakość rynku pracy. Zachodnią granicę regionu stanowi Wisła. Liczne sady również stanowią ozdobę powiatowych terenów. Powiat pochwalić może się także jednym z najbardziej interesujących pejzaży w naszym kraju, bo tak trzeba określić charakterystyczną zabudowę osiedli zatopionych w zieleni sosen. Istnienie na tych ziemiach przyrodniczo bezcennych łąk, torfowisk, rozległych borów i dzikich koryt rzek zdecydowało o powstaniu Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola