Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiosenny Turniej Piłkarski

Data publikacji: 2013-05-07, Data modyfikacji: 2013-05-07
A A AWydrukDrukuj  
 

III edycja wiosennego piłkarskiego turnieju chłopców z otwockich szkół podstawowych za nami. Według kalendarza organizatorzy planowali rozegranie turnieju 21 marca, ale powodu przeciągającej się zimy rywalizacja została odłożona.

Jak co roku na do turnieju przystąpiły otwockie szkoły podstawowe, które rywalizowały w dwóch grupach. Do półfinału z obu grup awansowały: SP Nr 5, SP Nr 6, SP Nr 8, SP Nr 12.

W meczu o III miejsce SP nr 5 wysoko bo aż 6:0 pokonała swoich rówieśników ze Szkoły Podstawowej Nr 8 z Wólki Mlądzkiej. W finale spotkali się główni faworyci turnieju, uczniowie SP Nr 12 i SP Nr 6. Po jednostronnym meczu "dwunastka" 7:2 pokonała "szóstkę".

Uczeń SP Nr 12 Milczarek Patryk z 7 zdobytymi bramkami okazał się najlepszym strzelcem, na miano najlepszego bramkarza turnieju według opiekunów szkół i organizatorów zasłużył Jobda Bartłomiej ze SP Nr 6.


Przypominamy, że na otwockim obiekcie sportowym "Moje Boisko - ORLIK 2012" przy ul. Karczewskiej organizowane są zajęcia piłkarskie dla dziewcząt. Treningi odbywają się w poniedziałki i środy w godz. 16.30 - 17.30. Dodatkowo WKSiT Urzędu Miasta Otwocka planuje utworzenie amatorskiej ligi piłkarskiej "40 +" na wzór istniejącej już od 3 lat "Otwock Football Cup". Czekamy na zgłoszenia drużyn.

Wszelkie informacje: WKSiT UM Otwocka: 22-779-24-24 sport@otwock.pl

TC/WKSiT

 


UM Otwock, Źródło artykułu: www.otwock.pl, Autor zdjęć: UM Otwock
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
otwocki

Powiat otwocki - stolicą i siedzibą władz powiatu znajdującego się w województwie mazowieckim jest miasto Otwock. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku i zajmuje 616 km², na których mieszka 122 tys. obywateli. W jego skład wchodzi gmina Józefów, Otwock, Karczew, Celestynów, Kołbiel, Osieck, Sobienie-Jeziory oraz Wiązowna.

Potencjał rozwoju powiatu wydaje się nieograniczony, wszystko za sprawą położenia. Sąsiedztwo Warszawy powoduje wysoką dostępność komunikacyjną i jakość rynku pracy. Zachodnią granicę regionu stanowi Wisła. Liczne sady również stanowią ozdobę powiatowych terenów. Powiat pochwalić może się także jednym z najbardziej interesujących pejzaży w naszym kraju, bo tak trzeba określić charakterystyczną zabudowę osiedli zatopionych w zieleni sosen. Istnienie na tych ziemiach przyrodniczo bezcennych łąk, torfowisk, rozległych borów i dzikich koryt rzek zdecydowało o powstaniu Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola