Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zagłosuj na plac zabaw

Data publikacji: 2013-12-17, Data modyfikacji: 2013-12-18
A A AWydrukDrukuj  
 

Oddaj swój głos i przyczyń się do budowy placu zabaw przy Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym nr 1 w Otwocku.


Szkoła podstawowa przy Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym nr 1 w Otwocku im. Marii Konopnickiej bierze udział w konkursie, w którym główną wygraną jest budowa palcu zabaw dla dzieci.

Jest to jedyna palcówka z terenu Powiatu Otwockiego biorąca udział w tym konkursie. Dlatego prosimy mieszkańców o wsparcie inicjatywy i oddanie głosu. Każdy codziennie może oddać jeden głos. Konkurs trwa do 31 grudnia 2013 roku, a więc nie ma co czekać i trzeba głosować.


Poniżej link strony, przez którą należy oddawać głosy. Na niej klikamy zakładkę "szkoły", w wyszukiwarce wpisujemy frazę Otwock i głosujemy.

http://www.plebiscyt.novumedukacja.pl/

Pomóżmy dzieciom zdobyć plac zabaw !!!!!

 

UM Otwock, Źródło artykułu: www.otwock.pl, Autor zdjęć: UM Otwock
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
otwocki

Powiat otwocki - stolicą i siedzibą władz powiatu znajdującego się w województwie mazowieckim jest miasto Otwock. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku i zajmuje 616 km², na których mieszka 122 tys. obywateli. W jego skład wchodzi gmina Józefów, Otwock, Karczew, Celestynów, Kołbiel, Osieck, Sobienie-Jeziory oraz Wiązowna.

Potencjał rozwoju powiatu wydaje się nieograniczony, wszystko za sprawą położenia. Sąsiedztwo Warszawy powoduje wysoką dostępność komunikacyjną i jakość rynku pracy. Zachodnią granicę regionu stanowi Wisła. Liczne sady również stanowią ozdobę powiatowych terenów. Powiat pochwalić może się także jednym z najbardziej interesujących pejzaży w naszym kraju, bo tak trzeba określić charakterystyczną zabudowę osiedli zatopionych w zieleni sosen. Istnienie na tych ziemiach przyrodniczo bezcennych łąk, torfowisk, rozległych borów i dzikich koryt rzek zdecydowało o powstaniu Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola