Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zamknięcie mostu na Świdrze

Data publikacji: 2013-07-08, Data modyfikacji: 2013-07-08
A A AWydrukDrukuj  
 

Zamknięcie mostu na Świdrze

 

Zarząd Dróg Powiatowych w Otwocku uprzejmie informuje, że dnia 12 lipca 2013 r. zamknięty zostanie most na drodze powiatowej Nr 2765W - ul. Kołłątaja w Otwocku w związku z przebudową obiektu.


W związku z zamknięciem mostu opracowany został projekt organizacji ruchu na czas robót budowlanych, który przewiduje objazd ul. Jarosławską, Wawerską, Wyszyńskiego (droga wojewódzka Nr 721), ul. Nadwiślańską (droga wojewódzka Nr 801 i droga powiatowa Nr 2770W) w Józefowie, ul. Kraszewskiego (droga powiatowa Nr 2762W) i ul. Majową (droga powiatowa Nr 2763W) w Otwocku.


Ulica Kołłątaja na odcinku od ul. Majowej do mostu oraz ul. Piłsudskiego na odcinku od mostu do ronda na ul. Jarosławskiej w Józefowie będą zamknięte dla ruchu samochodowego z możliwością dojazdu do posesji prywatnych i zakładów.


Obiekt będzie zamknięty do dnia 30 października 2013 r.

UM Otwock, Źródło artykułu: www.otwock.pl, Autor zdjęć: UM Otwock
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
otwocki

Powiat otwocki - stolicą i siedzibą władz powiatu znajdującego się w województwie mazowieckim jest miasto Otwock. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku i zajmuje 616 km², na których mieszka 122 tys. obywateli. W jego skład wchodzi gmina Józefów, Otwock, Karczew, Celestynów, Kołbiel, Osieck, Sobienie-Jeziory oraz Wiązowna.

Potencjał rozwoju powiatu wydaje się nieograniczony, wszystko za sprawą położenia. Sąsiedztwo Warszawy powoduje wysoką dostępność komunikacyjną i jakość rynku pracy. Zachodnią granicę regionu stanowi Wisła. Liczne sady również stanowią ozdobę powiatowych terenów. Powiat pochwalić może się także jednym z najbardziej interesujących pejzaży w naszym kraju, bo tak trzeba określić charakterystyczną zabudowę osiedli zatopionych w zieleni sosen. Istnienie na tych ziemiach przyrodniczo bezcennych łąk, torfowisk, rozległych borów i dzikich koryt rzek zdecydowało o powstaniu Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola