Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zapisy na spotkanie z Doradcami EURES

Data publikacji: 2018-01-18, Data modyfikacji: 2018-01-20
A A AWydrukDrukuj  
 
INFORMACJA   Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku przyjmuje zapisy na spotkanie z Doradcami EURES z Wojewódzkiego Urzędu Pracy z Warszawy na temat „Bezpieczny Wyjazd – Bezpieczny Powrót”. Spotkanie skierowane jest w szczególności do osób poszukujących pracy za granicą w sezonie letnim. Podczas spotkań omówione będą m. in. zasady jak szukać legalnej pracy za granicą, jak przygotować się do wyjazdu do pracy, jak postępować z nieuczciwym pracodawcą, jak korzystać z usługi EURES oraz jak sumować okresy zatrudnienia celem nabycia świadczeń z tytułu bezrobocia oraz świadczeń emerytalno-rentowych. Zapisy przyjmują doradcy klienta do 31.01.2018r.

Pełna treść wiadomości na: pup.powiat-otwocki.pl/wydarzenie/273/zapisy-na-spotkanie-z-doradcami-eures
pup.powiat-otwocki.pl, Źródło artykułu: pup.powiat-otwocki.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
otwocki

Powiat otwocki - stolicą i siedzibą władz powiatu znajdującego się w województwie mazowieckim jest miasto Otwock. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku i zajmuje 616 km², na których mieszka 122 tys. obywateli. W jego skład wchodzi gmina Józefów, Otwock, Karczew, Celestynów, Kołbiel, Osieck, Sobienie-Jeziory oraz Wiązowna.

Potencjał rozwoju powiatu wydaje się nieograniczony, wszystko za sprawą położenia. Sąsiedztwo Warszawy powoduje wysoką dostępność komunikacyjną i jakość rynku pracy. Zachodnią granicę regionu stanowi Wisła. Liczne sady również stanowią ozdobę powiatowych terenów. Powiat pochwalić może się także jednym z najbardziej interesujących pejzaży w naszym kraju, bo tak trzeba określić charakterystyczną zabudowę osiedli zatopionych w zieleni sosen. Istnienie na tych ziemiach przyrodniczo bezcennych łąk, torfowisk, rozległych borów i dzikich koryt rzek zdecydowało o powstaniu Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola