Belka
Środa, 16 Stycznia 2019   imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

ZAPROSZENIA - do odbioru w biurze OCK. Ilość miejsc ograniczona.

Data publikacji: 2013-06-07, Data modyfikacji: 2013-06-07
A A AWydrukDrukuj  
 

Teatr Miejski w Otwocku im. S. Jaracza i Otwockie Centrum Kultury zapraszają  16 czerwca o godz. 18.00 , Klub "SMOK" Otwock  na prapremierę sztuki pt. "Bilet powrotny"

Scenariusz i reżyseria: Krzysztof Czekajewski

Scenografia: Dominika Tomaszewska

Muzyka: Basia i Mikołaj Błaszczyk

Występują:
Monika Aniszewska, Magda Charczuk, Aldona Marton - Skoczek, Sylwia Kamińska, Edyta Piątkowska, Ola Wasilewicz, Iza Kamińska, Natalia Wojciechowska, Krystian Warda, Adrian Wojciechowski, Paweł Sychowicz, Grzegorz Sychowicz, Dawid Koncewicz, Piotrek Trąbiński, Przemek Skoczek, Szymon Mańkowicz.

"BILET POWROTNY" opowiada historie ludzi, którzy przypadkowo spotkali się w pociągu na nieznanej stacji... Pasażerowie oczekując kontynuacji podróży, opowiadają sobie niezwykłe historie. Każdy z nich przeżył coś osobliwego. Mają też dziwne wrażenie, że czas "zatrzymał się" dla nich. Problem polega na tym, że jeden z pasażerów cierpi na amnezję, wkrótce przypomina sobie jednak, dlaczego znalazł się właśnie w tym miejscu. Okazuje się, że jego historia dotyczy wszystkich współpasażerów. i że może mieć decydujący wpływ na ich życie...

Życie jest ciągłą podróżą
w której najważniejsze jest zatrzymywanie się na właściwych stacjach.

 

 

 

UM Otwock, Źródło artykułu: www.otwock.pl, Autor zdjęć: UM Otwock
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
otwocki

Powiat otwocki - stolicą i siedzibą władz powiatu znajdującego się w województwie mazowieckim jest miasto Otwock. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku i zajmuje 616 km², na których mieszka 122 tys. obywateli. W jego skład wchodzi gmina Józefów, Otwock, Karczew, Celestynów, Kołbiel, Osieck, Sobienie-Jeziory oraz Wiązowna.

Potencjał rozwoju powiatu wydaje się nieograniczony, wszystko za sprawą położenia. Sąsiedztwo Warszawy powoduje wysoką dostępność komunikacyjną i jakość rynku pracy. Zachodnią granicę regionu stanowi Wisła. Liczne sady również stanowią ozdobę powiatowych terenów. Powiat pochwalić może się także jednym z najbardziej interesujących pejzaży w naszym kraju, bo tak trzeba określić charakterystyczną zabudowę osiedli zatopionych w zieleni sosen. Istnienie na tych ziemiach przyrodniczo bezcennych łąk, torfowisk, rozległych borów i dzikich koryt rzek zdecydowało o powstaniu Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola