Belka
Środa, 16 Stycznia 2019   imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zofiówka Szpital Psychiatryczy Otwock 2-3

 
Opuszczony Szpital Dla Psychicznie i Nerwowo Chorych Żydów - Zofiówka w Otwocku. Pojechaliśmy tam w nocy 29 grudnia. Od samego wjazdu przez bramę czuje się specyficzną atmosferę tego miejsca. Nawet pies (myśliwski), który z nami był, czuł się niezbyt pewnie w tym miejscu. Cały czas mieliśmy wrażenie, że coś się rusza, stuka, warczy, szeleści. Wiadomo, że byliśmy w Zofiówce w nocy, w lesie i wtedy najłatwiej o autosugestię...ale mimo wszystko było dziwnie. Kulminację widać pod sam koniec 4 minuty materiału. O mało nie wyskoczyliśmy z butów. Zapraszam do subskrybowania kanału. Takich filmów z nawiedzonych miejsc będzie więcej :)

 


Art Pop
 
Data pliku video: 2018-12-30, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
otwocki

Powiat otwocki - stolicą i siedzibą władz powiatu znajdującego się w województwie mazowieckim jest miasto Otwock. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku i zajmuje 616 km², na których mieszka 122 tys. obywateli. W jego skład wchodzi gmina Józefów, Otwock, Karczew, Celestynów, Kołbiel, Osieck, Sobienie-Jeziory oraz Wiązowna.

Potencjał rozwoju powiatu wydaje się nieograniczony, wszystko za sprawą położenia. Sąsiedztwo Warszawy powoduje wysoką dostępność komunikacyjną i jakość rynku pracy. Zachodnią granicę regionu stanowi Wisła. Liczne sady również stanowią ozdobę powiatowych terenów. Powiat pochwalić może się także jednym z najbardziej interesujących pejzaży w naszym kraju, bo tak trzeba określić charakterystyczną zabudowę osiedli zatopionych w zieleni sosen. Istnienie na tych ziemiach przyrodniczo bezcennych łąk, torfowisk, rozległych borów i dzikich koryt rzek zdecydowało o powstaniu Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola