Belka
Niedziela, 29 Marca 2020   imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

SOLIDNA FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA, PRACE WEWNĄTRZ I NA ZEWNĄTRZ

 

FIRMA PRYWATNA, OFERUJĄCA SZEROKI ZAKRES USŁUG OGÓLNOBUDOWLANYCH, OFERUJE DO REALIZACJI JEDNOSTKOWE JAK I KOMPLEKSOWE ROBOTY REMONTOWO BUDOWLANE W BUDYNKACH MIESZKALNYCH, SKLEPACH, BIURACH, SZKOŁACH ORAZ W INNYCH INSTYTUCJACH ZARÓWNA PRYWATNYCH JAK I PAŃSTWOWYCH.
OBECNIE REALIZUJEMY USŁUGI BUDOWLANE WG. WSZELKICH DOSTĘPNYCH TECHNOLOGII KORZYSTAJĄC Z MATERIAŁÓW RENOMOWANYCH FIRM, ABY SPROSTAĆ OCZEKIWANIOM NAWET NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH KLIENTÓW.
OFERUJEMY KOMPLEKSOWE WYKOŃCZENIA WNĘTRZ. WYKONUJEMY ZARÓWNO STANDARDOWE PRACE ZWIĄZANE Z WYKOŃCZENIEM WNĘTRZ JAK I NIETYPOWE ZAMÓWIENIA.
PROWADZIMY TYPOWE PRACE WYKOŃCZENIOWE T.J : 
-WYGŁADZANIE ŚCIAN, SUFITÓW
-MALOWANIE
-ZABUDOWA
-MONTAŻ SUFITÓW PODWIESZANYCH
-TAPETOWANIE
-ELEKTRYKA
-HYDRAULIKA
-PODŁOG I
-TERAKOTA I GLAZURA
-BUDOWA KOMINKÓW
-BIAŁY MONTAŻORAZ INNE PRACE MALARSKIE, MURARSKO-TYNKARSKIE, GLAZURNICZE, POSADZKARSKIE, BLACHARSKO- DEKARSKI
BOGATE DOŚWIADCZENIE, WSPÓŁPRACA ZE SPÓŁDZIELNIĄ MIESZKANIOWĄ "TECHNIKA", STOWARZYSZENIEM INŻYNIERÓW I TECHNIKÓW RP, FIRMĄ INFORMATYCZNĄ XPLUS, WSPÓLNOTĄ MIESZKANIOWĄ PRZY UL. CZERNIAKOWSKIEJ. ORAZ WIELOMA INNYMI INSTYTUCJAMI I OSOBAMI PRYWATNYMI.
WYSTAWIAMY F-VAT.

Kontakt

NR. KONTAKTOWY 513841833

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
otwocki

Powiat otwocki - stolicą i siedzibą władz powiatu znajdującego się w województwie mazowieckim jest miasto Otwock. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku i zajmuje 616 km², na których mieszka 122 tys. obywateli. W jego skład wchodzi gmina Józefów, Otwock, Karczew, Celestynów, Kołbiel, Osieck, Sobienie-Jeziory oraz Wiązowna.

Potencjał rozwoju powiatu wydaje się nieograniczony, wszystko za sprawą położenia. Sąsiedztwo Warszawy powoduje wysoką dostępność komunikacyjną i jakość rynku pracy. Zachodnią granicę regionu stanowi Wisła. Liczne sady również stanowią ozdobę powiatowych terenów. Powiat pochwalić może się także jednym z najbardziej interesujących pejzaży w naszym kraju, bo tak trzeba określić charakterystyczną zabudowę osiedli zatopionych w zieleni sosen. Istnienie na tych ziemiach przyrodniczo bezcennych łąk, torfowisk, rozległych borów i dzikich koryt rzek zdecydowało o powstaniu Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola