Belka
Środa, 16 Stycznia 2019   imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Otwock - Piknik Charytatywny ,,Pomoc dla Ani ,, - Polski Chuck Norris . /23.09.2018/.

 
W dniu 23.09.2018. Na osiedlu Ługi na pograniczu Otwocka i Karczewa odbył się Piknik Charytatywny ,,Pomoc dla Ani ,,. Choroba czteroletniej Ani , to nowotwór złośliwy neuroblastoma 4 st. Organizatorzy: parafia Miłosierdzia Bożego przy ul. Danuty 14 w Otwocku, Fundacja Drużyna Błażeja, miasto Otwock i gmina Karczew. Patronat medialny „Linia Otwocka”. Pomóż małej Ani Wystarczy wpłacić dowolną kwotę na konto Fundacji „Drużyna Błażeja” na nr rachunku: 63 1090 1753 0000 0001 3612 3133. W tytule wpisując: Pomoc dla Ani Błachnio. P.S. Relacja filmowa w późniejszym terminie ... Polski Chuck Norris link : facebook.com/PolskiChuck

 


Ryszard K.
 
Data pliku video: 2018-09-23, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
otwocki

Powiat otwocki - stolicą i siedzibą władz powiatu znajdującego się w województwie mazowieckim jest miasto Otwock. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku i zajmuje 616 km², na których mieszka 122 tys. obywateli. W jego skład wchodzi gmina Józefów, Otwock, Karczew, Celestynów, Kołbiel, Osieck, Sobienie-Jeziory oraz Wiązowna.

Potencjał rozwoju powiatu wydaje się nieograniczony, wszystko za sprawą położenia. Sąsiedztwo Warszawy powoduje wysoką dostępność komunikacyjną i jakość rynku pracy. Zachodnią granicę regionu stanowi Wisła. Liczne sady również stanowią ozdobę powiatowych terenów. Powiat pochwalić może się także jednym z najbardziej interesujących pejzaży w naszym kraju, bo tak trzeba określić charakterystyczną zabudowę osiedli zatopionych w zieleni sosen. Istnienie na tych ziemiach przyrodniczo bezcennych łąk, torfowisk, rozległych borów i dzikich koryt rzek zdecydowało o powstaniu Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola