Belka
Środa, 16 Stycznia 2019   imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

II Sesja Rady Miasta Otwocka

 
II Sesja Rady Miasta Otwocka odbędzie się w dniu 29 listopada 2018 r. (czwartek), o godz. 15.30, w Auli Urzędu Miasta Otwocka w budynku A przy ul. Armii Krajowej 5. Proponowany porządek obrad: 1. Otwarcie Sesji i stwierdzenie prawomocności obrad. 2. Przyjęcie porządku obrad. 3. Złożenie ślubowania przez p. Andrzeja Sałagę i przez p. Barbarę Olpińską. 4. Rozpatrzenie projektów uchwał: a) w sprawie powołania składów osobowych komisji stałych Rady Miasta Otwocka, b) w sprawie powołania składów osobowych komisji doraźnych Rady Miasta Otwocka, c) w sprawie powołania Komisji Rewizyjnej Rady Miasta Otwocka, d) w sprawie określenia wysokości stawek podatku od nieruchomości w 2019 r., e) w sprawie określenia wysokości stawek podatku od środków transportowych w 2019 r. 5. Zakończenie obrad.

 


Urząd Miasta Otwocka
 
Data pliku video: 2018-11-30, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
otwocki

Powiat otwocki - stolicą i siedzibą władz powiatu znajdującego się w województwie mazowieckim jest miasto Otwock. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku i zajmuje 616 km², na których mieszka 122 tys. obywateli. W jego skład wchodzi gmina Józefów, Otwock, Karczew, Celestynów, Kołbiel, Osieck, Sobienie-Jeziory oraz Wiązowna.

Potencjał rozwoju powiatu wydaje się nieograniczony, wszystko za sprawą położenia. Sąsiedztwo Warszawy powoduje wysoką dostępność komunikacyjną i jakość rynku pracy. Zachodnią granicę regionu stanowi Wisła. Liczne sady również stanowią ozdobę powiatowych terenów. Powiat pochwalić może się także jednym z najbardziej interesujących pejzaży w naszym kraju, bo tak trzeba określić charakterystyczną zabudowę osiedli zatopionych w zieleni sosen. Istnienie na tych ziemiach przyrodniczo bezcennych łąk, torfowisk, rozległych borów i dzikich koryt rzek zdecydowało o powstaniu Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola