Belka
Środa, 16 Stycznia 2019   imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Informacja Prezydenta Miasta Otwocka w sprawie reklam i znaków informacyjno - plastycznych

Data publikacji: 2014-02-10, Data modyfikacji: 2014-02-10
A A AWydrukDrukuj  
 

Informacja Prezydenta Miasta Otwocka w sprawie reklam i znaków informacyjno - plastycznych

 

Prezydent Miasta Otwocka zwraca się o usunięcie znaków informacyjno-plastycznych i reklam umieszczonych na drzewach i urządzeniach infrastruktury technicznej, w szczególności na słupach trakcji elektrycznej, energetycznych i telekomunikacyjnych szafkach kontrolnych niezgodnie z Uchwałą Rady Miasta Otwocka Nr XVI/125/99 z dnia 26.10.1999 r. określającą zasady umieszczania reklam i znaków informacyjno - plastycznych na terenie miasta Otwocka. Znaki i reklamy należy usunąć z niedozwolonych miejsc do dnia 14 lutego 2014 r. W przypadku nie usunięcia przez właścicieli znaków i reklam w wyznaczonym terminie zostaną one zdemontowane.

UM Otwock, Źródło artykułu: www.otwock.pl, Autor zdjęć: UM Otwock
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
otwocki

Powiat otwocki - stolicą i siedzibą władz powiatu znajdującego się w województwie mazowieckim jest miasto Otwock. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku i zajmuje 616 km², na których mieszka 122 tys. obywateli. W jego skład wchodzi gmina Józefów, Otwock, Karczew, Celestynów, Kołbiel, Osieck, Sobienie-Jeziory oraz Wiązowna.

Potencjał rozwoju powiatu wydaje się nieograniczony, wszystko za sprawą położenia. Sąsiedztwo Warszawy powoduje wysoką dostępność komunikacyjną i jakość rynku pracy. Zachodnią granicę regionu stanowi Wisła. Liczne sady również stanowią ozdobę powiatowych terenów. Powiat pochwalić może się także jednym z najbardziej interesujących pejzaży w naszym kraju, bo tak trzeba określić charakterystyczną zabudowę osiedli zatopionych w zieleni sosen. Istnienie na tych ziemiach przyrodniczo bezcennych łąk, torfowisk, rozległych borów i dzikich koryt rzek zdecydowało o powstaniu Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola